Vasaros pradžia simboliškai sutampa su visame pasaulyje minima Tarptautine vaikų gynimo diena.

Druskininkų ligoninės kolektyvas  sveikina su šia gražia šypsenų ir džiaugsmo švente bei linki mažiesiems spalvingų ir linksmų vaikystės dienų!

Šiuo pandemijos laikotarpiu Druskininkų ligoninei teko reorganizuoti vaikų ligų skyrių – jame įrengtas padalinys,  reikalingas užtikrinti infekcijų kontrolę.

Tačiau mažiesiems pacientams medikai ir toliau skiria maksimalų dėmesį – padėti vaikams ir jų tėveliams stengiamasi nuotoliniu būdu, o jeigu nuotoliniu būdu suteikti pagalbos neįmanoma – paskiriama kontaktinė konsultacija.

Primename tėveliams, seneliams ir kitiems artimiesiems, kad vaikų ligų skyriaus gydytojai visą parą teikia konsultacijas nuotoliniu būdu  tel. 867179073.