Versija neįgaliesiems

NERVŲ LIGŲ SKYRIUS2018-11-28T16:24:21+00:00

NERVŲ LIGŲ SKYRIUS

Nervų ligų skyrius yra įsikūręs ligoninės trečiajame aukšte. Skyriuje yra 22 lovos: nervų ligomis sergantiems pacientams – 18 lovų ir 4 lovos – medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo pacientams.
Skyriuje dirba 2 ilgametę patirtį turintys gydytojai, 7 slaugytojos, 5 pagalbinio personalo darbuotojai.
Skyriaus gydytojų kompetencija ir įstaigos diagnostinės galimybės leidžia anksti diagnozuoti ir gydyti sunkias neurologines ligas. Iš jų dažniausia – galvos smegenų kraujagyslių patologija. Tai praeinantys smegenų išemijos priepuoliai, smegenų infarktai. Gydomos nervų degeneracinės ligos – išsėtinė sklerozė, epilepsija, galvos skausminiai sindromai, vestibulinės funkcijos sutrikimas ir kt. Šiame ligoninės skyriuje taip pat gydomos periferinės nervų sistemos ligos, įskaitant mononeuropatijos ligas (tarpslankstelinio disko išvaržos, radikuliopatijos).
Skyriuje gydomi ne tik Druskininkų savivaldybės, tačiau ir kurorte besilankantys susirgę poilsiautojai. Jų ištyrimui naudojama moderni diagnostinė aparatūra. Esant detalesnio ištyrimo poreikiui, ligoniai siunčiami konsultuoti į III lygio ligoninę.
Nervų ligų skyriuje dirbantys medikai nuolat glaudžiai bendradarbiauja su įvairių specialybių kolegomis – vidaus ligų specialistais, chirurgais, reanimatologais.
Visų skyriaus darbuotojų jėgos yra nukreiptos ligonio sveikatos problemų sprendimui.

NERVŲ LIGŲ SKYRIUJE DIRBA

  • Skyriaus vedėjas gydytojas neurologas – Artūras Šatrauskas;

  • Gydytoja neurologė – Ramutė Šimkonienė;

  • Skyriaus vyresnioji slaugytoja – Vilija Griškaitienė;

  • Skyriaus bendros praktikos slaugytojos – Skaidra Januškevičienė, Ina Kalinovskaja, Sandra Mazuravičienė, Asta Moisiejienė, Irena Petruškevičienė, Janė Virbalienė;

  • Skyriaus slaugytojų padėjėjos – Zita Blažauskienė, Alvyra Janulevičienė, Ramutė Kašalynienė, Onutė Marytė Lukšienė, Nijolė Markelionienė.

NERVŲ LIGŲ SKYRIAUS TELEFONAS

Tel. (8 313) 59 141

Informacija atnaujinta: 2018-10-01

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutinku