Gegužės 28 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena. Nors pagal statistiką moterys gyvena ilgiau nei vyrai, bet jos turi daugiau sveikatos problemų.

Druskininkų ligoninės kolektyvas primena, kad moteris, kuri periodiškai tikrinasi sveikatą, gali greičiau pastebėti pavojingų ligų simptomus, laiku pradėti gydymą, užkirsti kelią ligos plitimui ar išvengti susirgimų.

„Noriu paskatinti visas moteris rūpintis savo sveikata – ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo vaikų, artimųjų. Mes, medikai, tikrai suprantame, kad pacientams reikia laiko prisiruošti atlikti tyrimus, kartais jiems būna nesmagu ir net baisu. Mes, medikai, tikrai suprantame savo pacientus ir esame tam, kad jus padrąsintume, patartume, padėtume išgydyti sveikatos sutrikimus. Mielos moterys, raskite laiko sau ir pradėkite nuo brangiausio turto – savo sveikatos. Besitęsiantis karantinas apriboja mūsų ir jūsų galimybes, bet jam pasibaigus vėl kviesime moteris ligoninėje atlikti profilaktinius kraujo tyrimus, kurie yra pirmas žingsnis norit įvertinti organizmo būklę“,  – sakė VšĮ Druskininkų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jurgita Matuliauskienė

Vasario pradžioje VšĮ Druskininkų ligoninės administracija kvietė moteris pasirūpinti savo sveikata ir atlikti profilaktinius tyrimus už mažesnę kainą – tuomet per mėnesį savo sveikatą pasitikrinti panoro net 261 druskininkietė.  Atsižvelgus į programos populiarumą buvo nuspręsta moterų ištyrimo programą pratęsti iki balandžio 1 dienos, tačiau dėl paskelbto visuotinio karantino ši akcija buvo sustabdyta.

Ligoninės administracija ją pratęs, kai tik leis galimybės.

Druskininkų ligoninės siūlomas moters ištyrimo paketas – labai išsamus. Rezultatai parodo ne tik bendrą organizmo būklę, bet ir padeda laiku užkirsti kelią labai rimtiems susirgimams, tokiems kaip skydliaukės veiklos sutrikimai, vėžiniai susirgimai.

Ligoninės klinikinėje laboratorijoje taikomi naujausi ir pažangiausi tyrimo metodai,  todėl tyrimai atliekami itin kruopščiai, kokybiškai ir greitai.