Druskininkų ligoninė kviečia druskininkiečius ir kurorto svečius greitai, be eilių ir už labai patrauklią kainą atlikti svarbiausius organizmo būklę atspindinčius tyrimus. Reikia tik užsiregistruoti SVEIKATOS tyrimams nurodytu

telefonu  8 645 10431 ir Jums bus paskirtas laikas atvykti. Atvykus mokamiems tyrimams, kaip ir visiems kitiems pacientams, privalu: dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas, atvykti paskirtu laiku.

Anksčiau ligoninės siūlyti moterų ir vyrų ištyrimo paketai pasiteisino, todėl nuspręsta tęsti sveikatos tyrimų akcijas. Šį kartą kviečiame visus – ir vyrus, ir moteris, jaunus ir pagyvenusius. Šių tyrimų nauda neabejotina – laiku atlikus tyrimus galima užkirsti kelią daugeliui ligų arba jas greičiau diagnozuoti. Šiuo, pandemijos laikotarpiu, itin svarbu jaustis ramiai dėl savo būklės, kurią gali atspindėti atliktų tyrimų rezultatai.

Sveikatos paketas apima net 15 laboratorinių tyrimų, nuo dažniausiai skiriamų, iki retesnių, tokių kaip skydliaukės funkcijos ar kepenų, kasos bei medžiagų apykaitos tyrimai.  Vietoj įprastos 58,68 eurų kainos dabar šis tyrimų paketas kainuos 39 eurus.

Profilaktiniai sveikatos tyrimų paketai yra sudaryti specialistų, suteikia aiškią informaciją apie organizmo būklę, rezultatų nereikia ilgai laukti, jų kaina daug mažesnė, nei atliktumėte visus tyrimus.

Druskininkų ligoninės klinikinė laboratorija siūlo aukštą atliekamų tyrimų kokybę, greitus tyrimų rezultatus, patrauklią ir konkurencingą tyrimų kainą.

Čia įdiegti naujausi ir pažangiausi tyrimo metodai, o tyrimų rezultatai pacientams pateikiami ypač greitai.

SVEIKATOS tyrimams registracija jau galima.  Laukiame Jūsų.

Registruotis telefonu: 8645 10431.