KONSULTACINĖ POLIKLINIKA

Vedėjas-gydytojas – Tomas Bernatavičius

Vyr. slaugytoja – Neringa Vitkauskienė

Gydytojas Kab. Nr. Specialistas I II III IV V VI Papildoma informacija
Alina Serbentienė 156 Gydytojas neurologas 08:00-17:00 Grafikas kintantis
Jolita Čičelienė 174 Gydytojas neurologas Vaiko priežiūros atostogose
Zinaida Petronėlė Nakienė 504 Vidaus ligų gydytojas 08:00-13:00
Rasa Koreivienė 176 Gydytojas endokrinologas Vaiko priežiūros atostogose
Egidija Baltrušaitienė 176 Gydytojas endokrinologas 13:00-18:00 08:00-15:00
Jurgita Bižytė 101 Gydytojas gastroenterologas 10:00-15:00 10:00-15:00 Grafikas kintantis
Izolda Savickienė 102 Gydytojas kardiologas 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00
Nijolė Šavelskienė 102 Gydytojas kardiologas 12:00-16:00
Vytautas Juknevičius 102 Gydytojas kardiologas 08:00-18:00
Birutė Zenkevičiūtė 174 Gydytojas vaikų neurologas 15:00-17:00 15:00-17:00
Kristina Jasmontienė 155 Gydytojas dietologas 16:30-18:30
Audronė Juočienė 174 Gydytojas pulmonologas 09:00-15:00 2 kartus per mėnesį
Monika Jašinskaitė 174 Gydytojas pulmonologas 08.20-15:00
Rytė Eleonora Draginienė 304 Fizin. medicinos ir reabilitacijos gydytojas 12:00-16:00 12:00-16:00
Giedrė Smaliukienė 306 Logopedas 08:00-12:00 13:00-14:00
Laimutė Stankevičienė 404 Fizin. medicinos ir reabilitacijos gydytojas 09:00-11:00 09:00-11:00 09:00-11:00 09:00-11:00
Zbigniev Rul 157 Gydytojas dermatovenerologas 09:00-11:00 09:00-11:00 09:00-11:00 09:00-11:00
Neringa Kapačiūnienė 158 Gydytojas oftalmologas Vaiko priežiūra
Eglė Katauskienė 158 Gydytojas oftalmologas 08:00-17:00 Grafikas kintantis
Ekaterina Degtyareva 158 Gydytojas oftalmologas 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 Grafikas kintantis
Algimantas Stoncelis 154 Gyd. otorinolaringologas 08:30-09:45 08:30-09:45 08:30-09:45 08:30-09:45 08:30-09:45
Marius Astrauskas 176 Gydytojas urologas 13:00-17:00 2 kartus per mėnesį
Kazys Barniškis 157 Gydytojas urologas 12:30-14:50 09:00-11:00
Virginijus Skaburskis 156 Gydytojas ortopedas traumatologas 08:30-10:00 08:30-10:00 08:30-10:00
Andrius Žukauskas 156 Gydytojas ortopedas traumatologas 13:00-16:00
Nerijus Varnas 177 Gydytojas ortopedas traumatologas 13:00-15:00 13:00-15:00 2 pirmus mėnesio trečiadienius
Vytautas Vengrauskas 156 Gydytojas ortopedas truamatologas 11:00-13:00
Laimutis Škikas 177 Gydytojas ortopedas traumatologas 08:00-11:00 08:00-11:00 Grafikas kintantis
Aleksandras Juozapavičius 177 Gydytojas ortopedas traumatologas 09:00-13:00 09:00-13:00 Grafikas kintantis
Rytis Norkus 177 Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gyd. 08:00-12:00 Grafikas kintantis
Jurgita Adomavičiūtė 175 Gydytojas kraujagyslių chirurgas 09:00-18:00 Grafikas kintantis
Birutė Stoncelienė 104 Gydytojas akušeris ginekologas 14:00-17:00 08:00-12:00
Rimantas Šukys 104 Gydytojas akušeris ginekologas 08:00-10:00 08:00-10:00
Vilma Burbulė 104 Gydytojas akušeris ginekologas 08:00-16:00 Grafikas kintantis
Vytautas Kvedaras 155 Gydytojas chirurgas 12:00-16:00
Nijolė Jadvyga Puronaitė 155 Gydytojas chirurgas 10:00-11:00
Remigijus Stankevičius 155 Gydytojas chirurgas 08:30-10:00 08:30-10:00 08:30-10:00
Nijolė Jadvyga Puronaitė 155 Gydytojas vaikų chirurgas 11:00-12:00
Nijolė Jadvyga Puronaitė 175 Gydytojas echoskopuotojas 09:00-13:00
Igoris Krasnovas 104 Gydytojas echoskopuotojas 15:00-17:00 09:00-12:00
Nijolė Lovčikienė 104 Gydytojas echoskopuotojas 15:00-17:00 15:00-17:00
Mamografija (Igoris Krasnovas, Nijolė Lovčikienė) 126 Gydytojai radiologai Grafikas kintantis
Prof. rentgeno tyrimai (Igoris Krasnovas, Nijolė Lovčikienė) 126 Gydytojai radiologai Grafikas kintantis