Suprantame Jūsų norą aplankyti ligoninėje besigydančius artimuosius, tačiau šiuo metu ligonių lankymas yra ribojamas – turime laikytis visų COVID-19 prevencijos taisyklių tam, kad apsaugotume pacientus ir darbuotojus.

Leidžiama lankyti sunkius, neįgalius ligonius, kuriems būtina artimo pagalba, taip pat – vaikus.

Atsižvelgdami į gyventojų klausimus, pateikiame svarbiausią informaciją, ką turite žinoti apie ligonių lankymą:

• Asmenys, norintys aplankyti pacientą Druskininkų ligoninėje, turi iš anksto susisiekti su skyriaus, kuriame pacientas stacionarizuotas, personalu ir nurodyti, kurį pacientą nori aplankyti.  Skyrių kontaktus galite rasti čia: https://www.druskligonine.lt/skyriai/
  • Lankantiems bus atliktas COVID-19 testas.
  • Lankymas vyksta nustatytu laiku: 17-19 val., esant poreikiui lankyti kitu laiku, atvykimas turi būti suderintas su skyriaus vedėju ar vyr. slaugytoja.
  • Lankymo metu privaloma dėvėti kaukę, prieš ir po lankymo dezinfekuoti rankas.
  • Pacientą gali lankyti tik vienas lankytojas.
  • Prieš įleidžiant į skyrių, visiems lankytojams matuojama kūno temperatūra.
  • Lankytojai turi pateikti savo asmens dokumentą ir užpildyti klausimyną apie COVID-19 užsikrėtimo riziką ir/ar atsakyti į kontrolinius klausimus bei pasirašyti lankytojų registravimo žurnale.
  • Lankymas vyksta laikantis mažiausiai 1 m. atstumo tarp žmonių, nekontaktuojant tiesiogiai su pacientu ar personalu (neliečiant, nespaudžiant rankos ir t.t.)

Būtinus asmens higienos reikmenis, rūbus ir visus kitus reikalingus daiktus ligoniams galima perduoti nuo 17 val. iki 19 val. per Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, tiksliai užrašius skyrių, palatą, ligonio, kuriam skirtas siuntinys, vardą ir pavardę.