Informuojame, kad įvertinus ligoninės struktūros specifiškumą ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) keliamus reikalavimus infekcijų kontrolei, ligoninė kol kas dirba sugriežtinta tvarka – pacientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, kontaktinė konsultacija paskiriama tik tada, kai paslaugos nuotoliniu būdu suteikti neįmanoma.

Atsižvelgiant į pacientų poreikius, šiuo metu leidžiama:

• lankyti tik terminalinės būklės pacientus ir vaikus iki 14 metų amžiaus, tai suderinus su administracija ir gavus leidimą;
  • vieną kartą per savaitę perduoti siuntinį su būtiniausiomis slaugos, higienos priemonėmis bei kitais būtinaisiais asmeniniais daiktais Ligoninės stacionariuose skyriuose gydomiems pacientams.

Siuntas galima perduoti kiekvieną dieną 17.00 – 19.00 val. per Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių.

Ant siuntos būtina užrašyti paciento vardą, pavardę, skyriaus pavadinimą ir palatos numerį.

Atvykus dėl siuntos perdavimo, skambinkite prie Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus durų esančiu skambučiu.

Prašome supratingumo ir kantrybės, kol bus suderinta dėl siuntos perdavimo su skyriumi, kuriame pacientas gydomas, ir siunta iš jūsų bus priimta.

Kilus klausimams dėl ligoninės darbo tvarkos ir gydytojų konsultacijų galite kreiptis į konsultacinę polikliniką Tel. +370 313 59 144,  mob. Tel. +370 645 10 431;

Saugokime vieni kitus!