Nuo šiandien Druskininkų ligoninėje pradeda veikti Covid-19 sergantiems pacientams gydyti atskiras skyrius. Sergantiems šia liga skyriuje paruoštos 30 lovų iš kurių šiai dienai 10 lovų su galimybe taikyti deguonies terapiją. Skyriuje šiuo metu guli 2 Druskininkų miesto ir vienas Lazdijų rajono gyventojas. Viena pacientė, kuri buvo gydyta 20 dienų ligoninėje nuo Covid 19 ligos, pasveikusi ir išleista į namus.

Taip pat šiuo metu ligoninėje (vaikų skyriaus patalpose) veikia karščiavimo skyrius, kuriame priimami karščiuojantys ir Covid-19 liga sergantys pacientai.

Remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro sprendimu  Druskininkų ligoninė tapo Covid 19 ligonių gydymo įstaiga ir turės aptarnauti viso Alytaus regiono gyventojus. Šiuo metu tokia įstaiga regione yra Alytaus V. Kudirkos ligoninė.

Atsižvelgiant  į šios ligos gydymo specifiką, jos gydymui sudaroma grupė medikų, kurie išimtinai rūpinsis šiais ligoniais. Šiai dienai ligoninė dar pajėgi susitvarkyti su personalo poreikiu, tačiau stebint kitų savivaldybių atvejus matome, kad užtenka vos vieno atvejo kai medikai privalo saviizoliuotis ir gali susidaryti situacija kai atsiras darbuotojų trūkumas. Siekiant išvengti tokios situacijos ir užtikrinti sveikatos priežiūros paslaugų tęstinumą,  įstaiga sudarinės rezervinį darbuotojų sąrašą, kurie kritiniu atveju būtų pasitelkti darbui.

Tuo tarpu įstaiga nenutraukia ir kitų sveikatos priežiūros paslaugų druskininkiečiams.

Tikiuosi, kad bendromis pastangomis sugebėsime užtikrinti druskininkiečiams svarbių paslaugų nenutrūkstamą tiekimą.