Druskininkų ligoninės medikų bendruomenę papildė ir nuo šiol druskininkiečius konsultuos ir gydys nauja gydytoja endokrinologė Egidija Baltrušaitienė. Ji pakeitė buvusį endokrinologą Valentiną Matulevičių.

Iš Kauno kilusi medikė, iki šiol dirbusi Šiauliuose, turi 41-erių metų darbo patirtį.

Gydytoja kasmet tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose ir konferencijose, domisi savo srities naujovėmis: „Lietuvoje stengiuosi nepraleisti nė vienos galimybės tobulinti įgūdžius, gilinti žinias, dalintis su kolegomis įgyta patirtimi. Itin vertinu galimybes išvykti tobulintis į užsienį, ten kolegos iš kitų šalių pasidalina mūsų srities naujovėmis, kurias galiu pritaikyti savo darbe čia, Lietuvoje“,  – pasakojo E. Baltrušaitienė.

Pasiteiravus kas lėmė sprendimą atvykti iš Šiaulių ir dirbti visai kitame Lietuvos krašte, E. Baltrušaitienė su džiaugsmu pasakojo, kad Druskininkuose gyveno jos vyro teta, tad jie kasmet atvykdavo į kurortą, kuris tapo artimas ir savas. „Kai pamačiau skelbimą, kad Druskininkų ligoninė ieško endokrinologo,  labai apsidžiaugiau, kad tai puiki proga grįžti į savo mylimą miestą“, – sakė E. Baltrušaitienė.

  1. Baltrušaitienės sritis – labai plati. Gydytojas endokrinologas diagnozuoja ir gydo suaugusiųjų ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimo (skydliaukės patologiją, cukrinį diabetą, hormonų pusiausvyros sutrikimus, lytinių liaukų sutrikimus ir kt.).

VšĮ Druskininkų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jurgita Matuliauskienė džiaugėsi, kad ligoninės komandą papildė aukštą kvalifikaciją ir darbo patirtį turinti gydytoja E. Baltrušaitienė. „Stengiamės, kad druskininkiečių sveikata rūpintųsi profesionalūs savo srities specialistai. Džiugu, kad kasmet personalą papildo nauji veidai, sulaukiame ir nemažai studentų, norinčių atlikti praktiką Druskininkų ligoninėje“,  – sakė J. Matuliauskienė.

Primename, kad šiuo metu dėl Lietuvoje paskelbto karantino Druskininkų ligoninės darbo tvarka yra sugriežtinta. Todėl E. Baltrušaitienė konsultacijas vykdo nuotoliniu būdu, ir tik įvertinusi situacijos rimtumą, paskiria pacientams tyrimus bei kontaktinę konsultaciją.