Druskininkų ligoninės kolektyvas pasipildė dar viena profesionalia gydytoja – nuo spalio Druskininkų ligoninėje darbą pradeda nauja gydytoja pulmonologė Monika Jašinskaitė. Konsultacijas gydytoja pradės nuo spalio 3 dienos.

M. Jašinskaitė yra Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos (LPAD) bei Europos respiratologų draugijos (ERS) narė. Nuolatos dalyvauja profesinių draugijų renginiuose, domisi gydymo naujovėmis bei yra mokslinių publikacijų pulmonologijos tema bendraautorė Lietuvoje. Konsultuoja įvairiais plaučių ir apatinių kvėpavimo takų ligų klausimais – dėl bronchito, astmos, lėtinės obstrukcinės plaučių ligos, plaučių uždegimo, darinio (-ių) plaučiuose, kvėpavimo nepakankamumo ir kitų. Konsultacijos metu gydytoja įvertina periferinį kraujo įsotinimą deguonimi, laboratorinius kraujo tyrimus, atlieka detalią plaučių auskultaciją, spirometriją, esant poreikiui – bronchų dilatacinį mėginį.

Užsiregistruoti pas gydytoją galite paskambinę į konsultacinės poliklinikos registratūrą telefonais:

Tel. +370 313 59 144

Mob. +370 645 10 431