Suprantame, kad kartais iš anksto užsiregistravę gydytojo konsultacijai, Jums paskirtu laiku atvykti negalite.

Tačiau neatvykę į konsultaciją ir apie tai nepranešę, Jūs atimate galimybę greičiau gauti medicininę pagalbą iš kitų pacientų – dėl Jūsų neatvykimo vizito pas gydytoją ilgiau tenka laukti Jūsų kaimynui, draugui, bendradarbiui ar Druskininkų kurorto svečiui.

Druskininkų ligoninės kolektyvas stengiasi suteikti medicinines paslaugas kaip galima greičiau, kalbant apie sveikatą ir gydymą kiekviena valanda yra labai brangi, todėl prašome Jūsų būti atsakingais – apie savo neatvykimą į paskirtą konsultaciją informuokite kaip galima anksčiau.

Taip sudarysite galimybę eilėje laukiantiems pacientams gydytojo konsultaciją gauti greičiau.

Informuoti apie savo neatvykimą galite paskambinę į konsultacinės poliklinikos registratūrą telefonu (8313) 59144 arba mob.tel: 864510431.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.