Šiandien visame pasaulyje minima darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Šios dienos tikslas – skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas.

Šiais metais, pasaulinės pandemijos akivaizdoje, darbuotojų saugumas ir sveikata yra itin svarbūs – ypač tai aktualu kalbant apie medikų bendruomenę.

VšĮ Druskininkų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jurgita Matuliauskienė pažymėjo, kad ligoninės administracijai personalo saugumas ir sveikata visada yra prioritetinis klausimas.

„Šiandieninė situacija pasaulyje tik dar kartą įrodė, kaip svarbu užtikrinti darbuotojų saugumą. Džiaugiuosi, kad ligoninė šiandien yra pilnai apsirūpinusi medikų darbui būtinomis asmens apsaugos priemonėmis. Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie medikų saugumo užtikrinimo“,  – sakė J. Matuliauskienė.

Druskininkų ligoninė šiuo metu turi 27 tūkst. vienkartinių veido kaukių, 50 tūkst. vienkartinių pirštinių, beveik 2 tūkst. respiratorių FFP2, kitų asmens apsaugos priemonių, reikalingų kovojant su COVID -19 infekcija.  Apsaugos priemonėmis Druskininkų ligoninė apsirūpinusi keliems mėnesiams – personalas tikisi, kad per tą laiką Lietuvoje ir pasaulyje pavyks stabilizuoti ir sustabdyti infekcijos plitimą.