Informuojame, kad VšĮ  Druskininkų ligoninė nuo liepos 20 d. atnaujino įprastinį sveikatos paslaugų teikimą vaikams vaikų ligų skyriaus patalpose.

Sergantiems vaikams nuo 1 mėn. amžiaus iki 18 metų visą parą teikiama skubi ir planinė pagalba. Vaikai konsultuojami vaikų skyriaus priėmime, esant indikacijoms, taikoma stebėjimo paslauga ar  ištyrimas ir gydymas stacionare.

Naujagimiams (vaikams nuo gimimo momento iki  4 savaičių amžiaus) teikiama tik skubi būtinoji pagalba, tolimesniam gydymui nukreipiant ir pervežant į tretinio lygio naujagimių stacionarus Viniuje (Neonatologijos centras vaikų ligoninėje, Santaros klinikų filiale) arba Kaune (Kauno klinikų Neonatologijos klinika). Stacionarinės paslaugos vaikų ligų skyriuje jiems neteikiamos.

Vaikams su traumomis, pagalbą teikia traumatologai, bendrajame Druskininkų ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje.

Taip pat išlieka galimybė konsultuotis  nuotoliniu būdu tel. +370 671 79073, kai skyriaus gydytojas teikia konsultaciją tiek tėvams, tiek gydytojams ir priima sprendimą dėl sergančio vaiko apžiūros būtinybės.

Atvykstant į priėmimą, būtina dėvėti vienkartinę  medicininę kaukę.