Viešoji įstaiga Druskininkų ligoninė parengė apklausos anketą. Apklausos tikslas – sužinoti realią situaciją ir Jūsų nuomonę apie Druskininkų ligoninę. Taip pat siekiame pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę, užtikrinti profesionalias sveikatos priežiūros paslaugas kiekvienam pacientui ir tobulinti Druskininkų ligoninės darbo organizavimo vadybą. Išanalizuoti apklausos duomenys ir padarytos išvados bus naudojamos sveikatos priežiūros paslaugoms gerinti. Anketa yra anoniminė. Prašome apie paslaugų kokybę vertinimą pateikti dešimtbalėje skalėje.
Atsakydami į anketos klausimus, prašome pažymėti atsakymą, kuris, Jūsų nuomone, labiausiai atspindi esamą situaciją. Dėkojame už bendradarbiavimą ir Jūsų atsakymus!

Užpildyti apklauos formą