Šiandien trims ligoninės Priėmimo skyriuje budėjusiems medikams Druskininkų miesto Šaulių sąjungos vadas Ramūnas Šerpetauskas padovanojo apsauginius veido skydus.

„Nors tai ir maža parama, bet, manau, ji yra pakankamai svarbi šiandien, mūsų medikams kovojantiems priešakinėse linijose su COVID 19 virusu. Jeigu šie veido skydai padės apsaugoti bent 3 medikų sveikatą ir gyvybę, jie galės padėti šimtams mūsų miesto gyventojų“ – savo socialinio tinklo Facebook paskyroje rašė R. Šerpetauskas.

Druskininkų ligoninės kolektyvas dėkoja R. Šerpetauskui ir visiems  Lietuvos šaulių sąjungos karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės G. Matulionio 103-ios šaulių kuopos šauliams už palaikymą – jis mus sustiprina ir dar labiau sutelkia šiuo nelengvu metu.