Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. +370 313 59135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 313 59144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 645 10431

Druskininkų ligoninė, bendradarbiaudama su Flensburgo universitetu (Vokietija), pasirašė sutartį su Fachhochschule Flensburg Ekonomikos fakulteto bakalauro studente Jenny Hansen dėl praktikos atlikimo Druskininkų ligoninėje. Studentė, prisiimdama Fachhochschule Flensburg Ekonomikos fakulteto nurodymus sutarties vykdymui, nuo 2014 metų vasario 10 dienos pradėjo trijų mėnesių praktinį mokymąsi mūsų įstaigoje.

PraktikanteIsVokietijos

Ši praktika yra dalis „Verslo administravimo“ ir „Verslo studijų ir informacijos technologijų“ mokymo programų Fachhochschule Flensburg, Vokietijoje. Mokymosi programų pagrindinė kryptis – sveikatos priežiūros įstaigų vadyba. Universitetas, sudarydamas sąlygas praktiką atlikti kitoje šalyje, skatina studentus pažinti tos šalies istoriją, kultūrą bei pramokti kalbos.