Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. +370 313 59135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 313 59144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 645 10431

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus vadovaujamoje delegacijoje, kurios sudėtyje dalyvavo VšĮ Druskininkų ligoninės direktorius Viktoras Meižis ir direktoriaus pavaduotoja medicinai Daiva Pauliukevičiūtė 2013 m. spalio 27 – 31 dienomis lankėsi Vokietijos šiaurėje, Šlėzvigo-Holšteino žemės Flensburgo mieste.

Vizitas organizuotas Flensburgo universiteto kvietimu, siekiant susipažinti su Baltijos jūros regione kuriamomis inovatyviomis partnerystėmis ir gerąja praktika plėtojant elektroninės sveikatos priežiūros paslaugas (e-health for region (eH4R)), kurios įgalina pacientus, sergančius lėtinėmis ligomis, geriau save prižiūrėti.

Sutarciu-pasirasymas2

Vizito metu buvo lankytasi miesto sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigose, savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų departamente bei Pritaikomųjų mokslų universitete.

Susitikimų metu buvo pristatyti sveikatos ir socialinių paslaugų ypatumai, kuriant integruotas sveikatos priežiūros paslaugas.

Sveikatos politika Flensburgo mieste grindžiama viso žmogaus gyvenimo kelio požiūriu, įvertinant žmogaus amžiaus tarpsniams būdingą sveikatos priežiūrą: šeimos planavimas ir reprodukcinė sveikata, motinos ir vaiko sveikata, paauglių sveikata ir sveikas senėjimas. Reikšmingas dėmesys skiriamas sveikatos stiprinimo ir ligų prevencijos veiklų finansavimui ir vykdymui.

Kartu dalyvavo Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Benjaminas Čepas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos profesorius Alfonsas Vainoras.