Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. +370 313 59135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 313 59144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 645 10431

2013 m. lapkričio 30 d. Druskininkų savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp VšĮ Druskininkų ligoninės ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų. Šalys susitarė apjungti savo pastangas,darbą ir žinias mūsų miesto ligoninės pacientams teikiant šias tretinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas: ambulatorines kardiologo, neurologo, abdominalinės chirurgijo, urologo, pulmonologo, krūtinės chirurgo, onkologo chematerapeuto, onkologo radioterapeuto, dermetovenerologo, hematologo, radiologo (telemedicinos), vaikų ligųir kt. gydytojų konsultacijas bei intervencines procedūras.

Šios paslaugos bus teikiamos VšĮ Druskininkų ligoninėje arba VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

Bendradarbiavimo prioritetai – širdies ir kraujagyslių ligos (miokardo infarkto, insulto ir kt. gydymas), onkologija, vaikų ligos ir neonatologija.