Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. (8 313) 59 135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. (8 313) 59 144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. Mob. 8 645 10 431

Druskininkų ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje pradėjo dirbti nauja gydytoja endokrinologė Rasa Koreivienė. Konsultacijos vyksta kiekvieną savaitę pirmadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais.

Gydytoja konsultuoja pacientus dėl skydliaukės ligų ir atlieka skydliaukės ultragarsinį tyrimą. Konsultuoja sergančius 1 ir 2 tipo cukriniu diabetu bei dirba su insulino pompomis, nuolatiniu gliukozės monitoravimu. Suteikiamos konsultacijos pacientams, sergantiems ir kitomis endokrininės sistemos ligomis: hipofizės, antinksčių, paraskydinių liaukų, lytinės ašies, kaulų metabolinėmis ligomis (osteoporoze). Esant reikalui nukreipia tretinio lygio konsultacijoms, sudaro tolimesnį tyrimų bei gydymo planą.

Kviečiame iš anksto registruotis internetu www.sergu.lt arba Druskininkų ligoninės Konsultacinės poliklinikos telefonu: tel. +370 313 59144 arba tel. +370 645 10431.

Konsultacijos metu būtinas šeimos gydytojo siuntimas. Pacientams, neturintiems šeimos gydytojo siuntimo, galimos mokamos konsultacijos.