Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. (8 313) 59 135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. (8 313) 59 144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. Mob. 8 645 10 431

KAIP MUS RASTI
KAIP MUS RASTI


Čia laukiami Jūsų atsiliepimai apie mūsų įstaigą, paslaugų kokybę ir kt.. Taip pat kviečiame užpildyti anketą apie Druskininkų ligoninę.

Mums svarbi Jūsų nuomonė! 

 

.

 • Gerb. Direktoriau,

  Nuoširdžiai sveikinu su Šv. Kalėdomis ir linkiu Jūsų visam ligoninės kolektyvui gražių švenčių.

  Asmeniškai dėkoju gydytojui Nerijui Varnui už gydymą, profesionalumą ir žmogišką požiūrį į pacientus.

  Pagarbiai Dr. Silvija Laurenčikaitė

  P.s. Aš gydžiausi Druskininkų ligoninės CHIRURGINIAME skyriuje šių metų vasarą.

 • Nuoširdžiai  dėkoju gyd. neurologui A. Šatrauskui,  gyd. reabilitologui  V. Meižiui, gyd. kardiologei N. Šavelskienei  už operatyvumą,  profesionalumą, puikų komandinį darbą. 

  Ačiū nervų ligų skyriaus slaugytojoms bei jų padėjėjoms, reabilitacjos skyriaus kineziterapeutei Mildai, ergoterapeutei  Liucijai, logopedei N. Tertelienei  už nuoširdų darbą, kantrybę, dėmesingumą. 

  Dėkoju Jums visiems už pastagas gydant tėtį. 

   Ligita Žukauskienė

 • Šių metų spalio mėn.6d. hipertenzinės krizės metu su mama, Ana Krokevič, patekome į Druskininkų miesto ligoninės Priėmimo skyrių. Be įprasto tokiu atveju kraujospūdžio padidėjimo, ligą lydejo stiprus galvos svaigimas, kas sunkino situaciją. Mamą priėmė ir pagalbą suteikė skyriaus vedėjas, gerb. Julius Dabkus. Nepaprastai maloniai nustebino ne tik greitas, koordinuotas ir profesionalus daktaro elgesys, bet ir bendražmogiškas požiūris į pacientą. Pacientė buvo atidžiai išklausyta, apžiūra ir tyrimai buvo atlikti tikslingai ir operatyviai. Siekant kompleksiškai išspręsti problemą buvo pakviestas ir neurologas, gyd. Artūras Šatrauskas. Šis gydytojas taip pat buvo labai dėmesingas, atidus ir labai profesionalus.
  Todėl norėtume pareikšti savo nuoširdžią padėką Druskininkų miesto ligoninės Priemimo skyriaus vedėjui daktarui Juliui Dabkui bei neurologui, daktarui Artūrui Šatrauskui. Šie žmonės yra puikus gydytojo iš didžiosios raidės pavyzdys bei įrodymas, kad regionų ligoninėse gali būti puikių specialistų.

 • Šią padėką planavome parašyti dar tuomet, kai kasdien eidavome į miesto ligoninės vidaus ligų skyrių. Pabaiga, deja, šį kartą buvo pati baisiausia, mūsų labai mylimas tėvelis ir vyras iškeliavo Anapilin savo 80-ojo gimtadienio dieną. Raimundas Vitkauskas ligoninėje pragulėjo beveik dvi savaites. Norime nuoširdžiai padėkoti Priėmimo skyriuje mūsų tėtį priėmusiam šio skyriaus vedėjui Juliui Dapkui: už kompetenciją, gilinimąsi į žmogaus būseną bei savijautą. Esame nuoširdžiai dėkingi jaunai, nuoširdžiai, entuziastingai, rūpestingai, mylinčiai savo darbą ir žmones gydytojai Indrei Greičei už profesionalumą, pagalbą, ilgus pokalbius su artimaisiais, nuolatinę informaciją ir labai dideles pastangas padėti. Už supratimą dėkojame ir visam kolektyvui, sesutėms bei slaugos darbuotojoms, kurios padėjo mums sunkiausiomis akimirkomis. Visam kolektyvui norisi palinkėti stiprybės, kantrybės, meilės žmogui. Jūsų rankose yra daug likimų, susiduriate su sunkiomis akimirkomis, įvairiausiomis emocijomis, tad linkime Jums bendrauti su žmonėmis, stengtis juos suprasti, nelikti abejingiems ir mylėti savo darbą. Nuoširdžiai dėkojame visiems artimiesiems, buvusiems bendradarbiams, „Bočiams“, tremtiniams ir visiems kitiems, užjautusiems ir padėjusiems sunkią netekties valandą. 

   

  Žmona Ina Zita, dukra Aušra,
  sūnūs Ernestas, Modestas ir Vytautas

 • Noriu padėkoti jauna gydytoja Indre Grieče, kuria kritinėje situacijoje suteikė mano vyrui (Yuri Zhupraner) labai gera pagalbą.  Ji tiesiogiai priėmimo skyrioje užsakė krauja perpylimui ir paskiria absoliučiai kvalifikuotą teisingi gydimą.
  Taip pat norime padėkoti gydytojui, kuris padarė kokybinę gastroskopiją ir nustatė aiški diagnozę.
  Be to, norime pasakyti gerus žodžius poniai Laima Skavičiene, kuri suprasdama situaciją, padėjo greitai parengti visus finansinius dokumentus.
  Ačiū sesutems ir visam peronalui už nuoširdų požiūrį.
  Buvo labai nuostabu sužinoti, kad Druskininkuose yra tokia gera ligoninė.

  Pagarbiai,
  Maya Zukaitis,
  Izraelis

 • Noriu padėkoti už rūpestį, nuoširdumą, prpfesionalumą kinezeterapeutui Andriui Bižiui. Daugiau tokių jaunų atsidavusių savo profesijai žmonių, tokių kaip Andrius.  P.S. Mano sprandas dėkingas už masažus.

 • Antrą Velykų dieną (04-17) teko lankytis Druskininkų priimamajame. Mano močiutė po nemigo nakties ir su stipriai ištinusia viena veido puse, dėl supūliavusio danties buvo lankymosi priežąstis. kaip būdinga tokioms situacijoms, supanikavome, nežinojome, ar tokios būklės dar galima laukti parą laiko, iki tol kol darbo dieną pradės odontologų kabinetai. Atvykome bent jau tikėdamiesi, kad močiutė bus apžiūrėta, ir mums pasakyta, kaip toliau elgtis. O pirmiausia sulaukėmė sutrikusi seselės atsakymo: Nežinau, ką jums daryti" Budinčio stomatologo jie neturi..

  Būtume ir išvykę pasipiktinę ir nusivylę, jog net elementarios pirmosios pagalbos, ar apžiūros neatliko.. Jeigu ne budintis gydytojas, kurio deja nežinau nei vardo, nei pavardės, nežinau.. Jis priėmė ir apžiūrėjo močiutę. Iš karto perpėjęs: "Žinote, aš nesu odontologas" Bet tai, kad suteikė informaciją, paaiškino kaip elgtis ir patikino, kad naudojant antibijotikus bei vaistus nuo skausmo tikrai ramiai galime sulaukti kitos dienos ryto.

  Visoje šioje situacijoje aš aiškiai suprantu, kad jeigu nėra budinčio odontologo savaitgalį ar šventinę dieną, tai tikrai pagalbos nieks ir nesuteiks. Tačiau kartais pakanka ir to, kad tau suteikiama profesionalo konsultacija, tau paaiškinama kaip toliau elgtis. Džiaugiuosi, kad yra labai profesionaliai į savo profesiją žiūrinčių medikų, kurie supranta, kad mandagus pokalbis ir patarimas gali suformuoti teisingas nuostatas į visą sveikatos apsaugos sistemą. Tai, didelis AČIŪ tą dien budėjusiam medikui.

 • Dėkoju Druskininkų ligoninės kolektyvui už profesionalumą, pozityvumą ir nepriekaištingai suteiktą pagalbą. Labai džiaugiuosi, kad tokių Gydytojų yra ir viliuosi, kad kada nors ateityje tai taps aptarnavimo standartu. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir niekada neprarasti pozityvumo.

 • It might  interest you the following – after returning to Copenhagen I send the papers you hade made on my condition to my genereal MD who thanked me for being update and wished me a happy new year. You suggested electrochock and some medicine When home I feel bad again and went to a private hospital paid them 1200 euro to conduct one week holter monitoring of the heart and tell med to have electrochock and some medicine. And now I must find some charm to convince my doctor to send me to a public hospital for electrochock and some medicine Happy new year – thanks to the kind staff in the emergency 🙂 Best regards Per if it doesn't work out here I will be back…

 • Laba diena, gerb. direktoriau, Jums rašo Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos direktorė. Noriu Jums bei Jūsų vadovaujamam kolektyvui: gin. Šukiui, anestezuotojui, sesutėms bei tuo metu dirbusiai priėmime darbuotojai, nuoširdžiai padėkoti už suteiktą skubią pagalbą man (apie 2 val. nakties iš rugsėjo 9 į rugsėjo 10), profesionalų, kokybišką, atsakingą darbą, gydymą, priežiūrą ir begalinį rūpestį. Jei ne šių žmonių profesionalumas ir rūpestis, galbūt aš jau Jums nerašyčiau. Šiuo metu sveikstu namuose, jaučiuosi gerai Perduokite Jiems nuo manęs kuo nuoširdžiausius linkėjimus. Dėkoju.  Linkiu Jums visiems sveikatos ir stiprybės Jūsų prasmingame darbe.

 • Norime tarti Didelį ir Nuoširdų Ačiū Druskininkų ligoninės Greitosios pagalbos ir priėmimo skyriaus medikams, dirbusiems š.m. birželio 24 d., ypač vyr. slaugytojai Laimai Ridziauskieniei ir gydytojai Nijolei Jadvygai Puronaitei. Didelis ir Nuoširdus Ačiū Intensyvios terapijos skyriaus medikams, dirbusiems š.m. birželio 24-27 d., ypač gydytojai Larisai Krasnovai. Taip pat dėkojame Terapijos-kardiologijos-neurologijos skyriaus medikams ir gydytojai Romai Žilinskienei. Visiems Jums dar kartą Didelis Ačiū už operatyviai suteiktą pagalbą, profesionalumą, atsakingą gydymą, kantrybę, toleranciją, žmogiškumą! Sveikatos, stiprybės, profesinės sėkmės Jums visiems!

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome įvesti saugos kodą *