Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. (8 313) 59 135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. (8 313) 59 144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. Mob. 8 645 10 431

KAIP MUS RASTI
KAIP MUS RASTI
VšĮ Druskininkų ligoninė nedidelė ir jauki sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti kokybiškas ir saugias įvairaus profilio antrinio lygio stacionarines ir ambulatorines specializuotas, pirminio lygio palaikomojo gydymo ir slaugos bei medicininės reabilitacijos paslaugas  Druskininkų savivaldybės, Lietuvos ir užsienio gyventojams.

 
 DSC_0254
 
Pacientų srautai padidėjo kurortui tapus sveikos gyvensenos, aktyvaus poilsio mėgėjų ir laisvalaikio leidimo centru. 1948 m. savo veiklą pradėjusi ligoninė šiandien yra viena moderniausių ligoninių Pietų Lietuvoje.

Įgyvendindama naujas technologijas ligoninė išlaiko nuoseklumą organizuojant asmens sveikatos priežiūros paslaugas, nukreiptas į paciento ir jo šeimos palaikymą.
 


Per metus ligoninėje suteikiama daugiau kaip 50000 antrinio lygio specializuotų ambulatorinių paslaugų, o stacionare gydoma iki 4000 pacientų. Praėjusių 2012 metų pabaigoje atlikta 500-oji sąnarių endoprotezavimo operacija.

 
 
Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas – mažinti sergamumą, ligotumą bei mirtingumą, siekiant efektyvios ligų prevencijos, savalaikės diagnostikos ir gydymo.
 

Ligoninė aktyviai dalyvauja Pietryčių ir Rytų Lietuvos gyventojų išeminės ligos sergamumo mažinimo programoje, prostatos vėžio, atrankinės mamografinės patikros dėl krūtų vėžio prevencinėse programose.
 
Mūsų gydymo įstaiga ir ateityje numato plėsti tokias alternatyvias medicininės veiklos formas, kaip dienos chirurgija, dienos terapija, stebėjimo paslauga priėmimo padalinyje, trumpalaikės stacionarinės paslaugos, siekiant, kad pacientas kuo greičiau galėtų grįžti į įprastinį savo gyvenimo ritmą.
 
Esame atviri visoms medicinos naujovėms, stengiamės aktyviai dalyvauti ES lėšomis finansuojamose programose ir projektuose, pasisakome už medicininį turizmą, esame pasiruošę tapti jo dalimi mūsų kurorte ir prisidėti prie jo populiarinimo.
 
Įstaigoje dirba daugiau kaip 220 darbuotojų, iš jų 53 gydytojai ir daugiau nei 100 slaugos personalo darbuotojų. Stacionare – 152 lovos.