Priėmimo – skubios pagalbos skyrius, tel. +370 313 59135

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 313 59144

Konsultacinės poliklinikos registratūra, tel. +370 645 10431

Nuo rugpjūčio 1 d. visi pacientai, kurie gulėjo ir gydėsi VšĮ Druskininkų ligoninėje, galės gauti išsamią informaciją apie tai, kiek už jų gydymą sumokėjo valstybė Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Tokius duomenis jiems pateiks teritorinės ligonių kasos (TLK), apibendrinusios gydymo įstaigos pateiktą informaciją.

Išrašymo iš ligoninės dieną, pacientai gaus Paciento atmintines, kuriose bus paaiškinta, kad informaciją apie savo gydymą ir jo kainą ligoninėje jis gali gauti keliais būdais – pateikęs prašymą TLK, TLK atstovui savivaldybėje arba apsilankęs internete.

Iš TKL pacientas gaus popierinę ataskaitą, kurioje jis ras informaciją apie tai, koks gydymas jam buvo taikytas gulint ligoninėje ir kiek jis kainavo. Ligoninei yra apmokama bendra kaina už visas paciento gydymo metu suteiktas paslaugas – tyrimus, operacijas, vaistus. Tačiau jei tokio gydymo metu buvo skirti brangūs tyrimai, vaistai ar medicinos pagalbos priemonės, kurie nėra įskaičiuojami į bendrą gydymo atvejo kainą ligoninėje, šią informaciją taipogi bus galima gauti.